Facebook Youtube

dla dystrybutorów

Jesteśmy firmą farmaceutyczną, która w ostatnim roku odnotowuje dynamiczny wzrost sprzedaży.
Specjalizujemy się w wytwarzaniu innowacyjnych suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz produktów leczniczych. Przywiązujemy szczególna uwagę, by wprowadzane na rynek nowe produkty odpowiadały najwyższym standardom farmaceutycznym i technologicznym.


Oferujemy szeroką gamę preparatów dla dzieci, osób młodszych i starszych. Dbamy o odporność, rozwój i prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, nerwowego oraz wzroku naszych pacjentów. Łączymy innowacyjną technologię wytwarzania z najwyższą jakością produktów.


Skuteczność działania oferowanych przez nas produktów jest potwierdzone w wielu badaniach naukowych. Współpracujemy z profesjonalistami, przede wszystkim z autorytetami w dziedzinie farmakologii, medycyny i dietetyki.


W naszym portfolio znajdują się innowacyjne produkty o szerokim zakresie zastosowania: od probiotyków i witamin, poprzez preparaty wspomagające poszczególne układy organizmu, skończywszy na produktach wspierających pracę mózgu. Najbardziej znane marki to trilac plus, ecomer i helsi.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

;